Değerlerimizi Güçlendiriyoruz...

Tuğra Mekanik olarak, kuruluşumuz olan 2017 yılından bu yana teknolojiyi, bilgiyi ve deneyimimizi en verimli şekilde bir araya getirerek yenilikleri takip eden, hizmet kalitesini sürekli arttıran ve müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet sunan bir firmayız. Sunduğumuz hizmetler arasında; havalandırma, yangın söndürme sistemleri, betonarme yapıları depreme karşı güçlendirme uygulamaları yer almaktadır.

 

Vizyonumuz

Müsteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için teknoloji, bilgi ve deneyimi en etkin sekilde kullanarak, insaat sektörünün etik degerlerini esas alarak ve karsılıklı güven esasına dayalı, firma odaklı butik ve kaliteli hizmet sunmaktır.

 

Misyonumuz

Islerimizde teknolojiyi kullanarak, çagın gerektirdigi yenilikleri takip eden, hizmet kalitesini sürekli arttırarak ve müsterilerinin beklentilerinin ötesinde hizmet sunarak bilgi ve degerleri ile sektörde örnek ve lider olmaktır.

Kalite Politikamız

Kalite politikalarımız dogrultusunda ilkemiz, kosulsuz ve sürekli müsteri beklentisini karsılamaktır. Rekabet ortamında güçlü bir sekilde var olabilmek için, kaliteyi arttırırken, üretim maliyetlerini daha asagılara indirmek hedefimizdir.

Hedeflere ulasmak için, ise uygun nitelikte ve islere uygun insan kaynagını kullanmaktayız ve bu kaynagı yeteneklerini ve vasıflarını arttırmak için, planlı ve sürekli egitim veriyoruz, insan kaynaklarımızı verimli çalısmaya yönlendirmek ve böylece sirketimizin sektörde fark yaratan bir firma olmasını saglamak amacımızdır.